Naruto Ninja World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


˙·٠•● Textová hra na způsob Naruta ●•٠·˙
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Icharaku rámen

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Uchiha Kovi
Admin
Uchiha Kovi


Rank : Hokage
Vesnice : Konoha
Zaměření : Ninjutsu,Genjutsu
Element : Katon,Suiton
Kekei Genkai : 3 stupeň sharinganu,Mangekyou sharingan

Icharaku rámen Empty
PříspěvekPředmět: Icharaku rámen   Icharaku rámen EmptyWed Mar 02, 2011 7:13 pm

Zde si mužete koupit rámen.1ks stojí 30$.
Návrat nahoru Goto down
http://wonn.soglam.net/
Keisken Kantou
Members
Keisken Kantou


Rank : Raikage
Vesnice : Kumo
Zaměření : Ninjutsu
Element : Suiton, Katon
Kekei Genkai : Suffoit (Velmi rychlé pohyby, Je tak rychlý že někdy umí i zpomalit čas)

Icharaku rámen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Icharaku rámen   Icharaku rámen EmptyMon Mar 07, 2011 7:42 pm

*přiběhne tak rychle, že si ho prodavač ani nevšiml a už sedí na židli*
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kovi
Admin
Uchiha Kovi


Rank : Hokage
Vesnice : Konoha
Zaměření : Ninjutsu,Genjutsu
Element : Katon,Suiton
Kekei Genkai : 3 stupeň sharinganu,Mangekyou sharingan

Icharaku rámen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Icharaku rámen   Icharaku rámen EmptyMon Mar 07, 2011 7:45 pm

Rychle přiběhne a s otevřenou pusou kouká, že už tam je."ááá ty už si tu jo?Tak to se omlouvám,že sem tu díl než když to mám ve vesnici.Tak si dáme pár rámenu ne.*A začnu se trochu smát.*
Návrat nahoru Goto down
http://wonn.soglam.net/
Keisken Kantou
Members
Keisken Kantou


Rank : Raikage
Vesnice : Kumo
Zaměření : Ninjutsu
Element : Suiton, Katon
Kekei Genkai : Suffoit (Velmi rychlé pohyby, Je tak rychlý že někdy umí i zpomalit čas)

Icharaku rámen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Icharaku rámen   Icharaku rámen EmptyMon Mar 07, 2011 7:49 pm

*pousměje se* ,,Náhodou, trvalo mi to 11 sekund, to je dost trapné na to že jsem raikage, ale špatné to není, ty si tu taky docela brzy." *obrátí se na prodavače* ,,Chci dvojtou porci rámenu!" *podává 500$ aby nemusel platit za každý rámen zvlášť*
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kovi
Admin
Uchiha Kovi


Rank : Hokage
Vesnice : Konoha
Zaměření : Ninjutsu,Genjutsu
Element : Katon,Suiton
Kekei Genkai : 3 stupeň sharinganu,Mangekyou sharingan

Icharaku rámen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Icharaku rámen   Icharaku rámen EmptyMon Mar 07, 2011 7:52 pm

*Zasměju se* a řeknu:"Jenom jedenáct sekund ?Já sem tu díl a to sem ve vesnici."Také se obrátím na prodavače a řeknu:"To samé co Raikage,Pane."A podávám mu také 500$.Hned potom udělám Kage bunshin a vytvořím jeden klon, kterej pošlu za Koxem.
Návrat nahoru Goto down
http://wonn.soglam.net/
Keisken Kantou
Members
Keisken Kantou


Rank : Raikage
Vesnice : Kumo
Zaměření : Ninjutsu
Element : Suiton, Katon
Kekei Genkai : Suffoit (Velmi rychlé pohyby, Je tak rychlý že někdy umí i zpomalit čas)

Icharaku rámen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Icharaku rámen   Icharaku rámen EmptyMon Mar 07, 2011 7:54 pm

,,A to jsem si musel vzít ještě peníze. Taky máš katon a suiton co? Víš co jsem někde slyšel? 6e prý technika Katon: Zukkoku že nějak souvisí se zemí ohně, nevíš o tom něco?" *a začnu jíst ramen*
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kovi
Admin
Uchiha Kovi


Rank : Hokage
Vesnice : Konoha
Zaměření : Ninjutsu,Genjutsu
Element : Katon,Suiton
Kekei Genkai : 3 stupeň sharinganu,Mangekyou sharingan

Icharaku rámen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Icharaku rámen   Icharaku rámen EmptyMon Mar 07, 2011 7:56 pm

"No tak je to spíš technika Uchihu a zažil jsem jenom jednoho člověka kterej jí používal,Když nepočítám sebe.*Zasměju se*."A také začnu pojídat rámen
Návrat nahoru Goto down
http://wonn.soglam.net/
Keisken Kantou
Members
Keisken Kantou


Rank : Raikage
Vesnice : Kumo
Zaměření : Ninjutsu
Element : Suiton, Katon
Kekei Genkai : Suffoit (Velmi rychlé pohyby, Je tak rychlý že někdy umí i zpomalit čas)

Icharaku rámen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Icharaku rámen   Icharaku rámen EmptyMon Mar 07, 2011 7:58 pm

,,Tak to jsem nevěděl, protože jsem slyšel hodně věcí, první že pochází od nějaké skupinky sedmi legendárních šermířů, potom že to pochází ze země ohně, a slyšel jsem že to pochází i z mlžné." *jak domluví, zase se pustí do jídla*
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kovi
Admin
Uchiha Kovi


Rank : Hokage
Vesnice : Konoha
Zaměření : Ninjutsu,Genjutsu
Element : Katon,Suiton
Kekei Genkai : 3 stupeň sharinganu,Mangekyou sharingan

Icharaku rámen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Icharaku rámen   Icharaku rámen EmptyMon Mar 07, 2011 8:02 pm

"Jo tak to sem neslyšel.Vim,že jí používal z minulích řad Akatsuki Kakuza.Jiank sem neznal kdo by to použil.A teďkom to umím i já."*pousměju se*A začnu jíst znova rámen.
Návrat nahoru Goto down
http://wonn.soglam.net/
Keisken Kantou
Members
Keisken Kantou


Rank : Raikage
Vesnice : Kumo
Zaměření : Ninjutsu
Element : Suiton, Katon
Kekei Genkai : Suffoit (Velmi rychlé pohyby, Je tak rychlý že někdy umí i zpomalit čas)

Icharaku rámen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Icharaku rámen   Icharaku rámen EmptyMon Mar 07, 2011 8:10 pm

,,A chci se zeptat, je to nějaké velmi soukromá technika Uchiha klanu? Několikrát jsem se o ni pokoušel, ale zatím se mi to skoro vůbec nepodařilo... Jestli je to soukromá technika, klidně si ji nechte, ale jestli není, nemohl bys mi trochu podrobněji vysvětlit jak to vlastně udělám?" *tázavě se pohlédnu*
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kovi
Admin
Uchiha Kovi


Rank : Hokage
Vesnice : Konoha
Zaměření : Ninjutsu,Genjutsu
Element : Katon,Suiton
Kekei Genkai : 3 stupeň sharinganu,Mangekyou sharingan

Icharaku rámen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Icharaku rámen   Icharaku rámen EmptyMon Mar 07, 2011 8:12 pm

"No nechci bejt hnusnej ale je spíš soukromá,protože jí skoro nikdo neumí.Takže se fakt nezlob.A za to ti dneska už platim vše já!*a pousměju se*
Návrat nahoru Goto down
http://wonn.soglam.net/
Keisken Kantou
Members
Keisken Kantou


Rank : Raikage
Vesnice : Kumo
Zaměření : Ninjutsu
Element : Suiton, Katon
Kekei Genkai : Suffoit (Velmi rychlé pohyby, Je tak rychlý že někdy umí i zpomalit čas)

Icharaku rámen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Icharaku rámen   Icharaku rámen EmptyMon Mar 07, 2011 8:15 pm

*usměje se* ,,Ale to je dobrý, Uchiha klan je známý svými tajnými technikami, třeba klan hyuuga už jich několik vyzradil a dopadlo to špatně..." *dojí dvojtou porci rámenu a odevzdá prodavači prázdnou misku* ,,Další porci."
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kovi
Admin
Uchiha Kovi


Rank : Hokage
Vesnice : Konoha
Zaměření : Ninjutsu,Genjutsu
Element : Katon,Suiton
Kekei Genkai : 3 stupeň sharinganu,Mangekyou sharingan

Icharaku rámen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Icharaku rámen   Icharaku rámen EmptyMon Mar 07, 2011 8:19 pm

*Zarazím se*"Ou ty už si dojedl ?! Tak to abych tě dohnal."*A začnu se smát*A rychle začnu jíst.
Návrat nahoru Goto down
http://wonn.soglam.net/
Keisken Kantou
Members
Keisken Kantou


Rank : Raikage
Vesnice : Kumo
Zaměření : Ninjutsu
Element : Suiton, Katon
Kekei Genkai : Suffoit (Velmi rychlé pohyby, Je tak rychlý že někdy umí i zpomalit čas)

Icharaku rámen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Icharaku rámen   Icharaku rámen EmptyMon Mar 07, 2011 8:22 pm

,,No já mám ramen docela rád, ale většinou jsem si kupoval ten v sáčku, instantní... Ale ten se tomuhle nevyrovná." *oblízne se*

// už musím, čus, zítra zas zareaguju.
Návrat nahoru Goto down
Keisken Kantou
Members
Keisken Kantou


Rank : Raikage
Vesnice : Kumo
Zaměření : Ninjutsu
Element : Suiton, Katon
Kekei Genkai : Suffoit (Velmi rychlé pohyby, Je tak rychlý že někdy umí i zpomalit čas)

Icharaku rámen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Icharaku rámen   Icharaku rámen EmptyWed Mar 09, 2011 7:54 am

*dojí rámen* ,,No, už jsem dojedl, tak čau, zas asi někdy jindy" *odchází*
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Icharaku rámen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Icharaku rámen   Icharaku rámen Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Icharaku rámen
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Ninja World :: Naruto :: Konohagakure no Sato :: Konoha-
Přejdi na: